PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Žigic Nermina

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
sulejman

Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

KomentarNaslov komentara: Žigic Nermina   Mon Aug 11, 2008 2:35 pm

Nermina Zigic

Kada sam bio u Cavcicima upoznao sam Nerminu Žigic. Bila je sa majkom Zumrom kod nene Sehije i djede Cavcic Nusreta Hadžije. Nermina živi sa majkom u Vogošci. Došla je da provede dio raspusta u Cavcicima. Dosta je stidljiva. Ne voli pricati o sebi, pa sam ono najbitnije o njoj saznao od drugih. Oduševila me je njena skromnost, iako se ima mnogi cime pohvaliti.

U nastavku pogledajte slike:

Nermina je kćerka rahmetli Fadila Žigića iz Gođenja. Fadil je poginuo 1995. godine tokom prelaska na slobodnu teritoriju, poslije pada Žepe

Nermina je imala 14 mjeseci, kada joj je poginuo otac.

Nermina je odrasla sa majkom Zumrom. Zumra je sav svoj život podredila odgoju kćerke.

Nermina je skromna, lijepo vaspitana i lijepa djevojka. Ona je ponos majke Zumre, ali i sve rodbine.

Nermina je učenica Gazaz škole.

Nermina je ponos i svoje škole. Odlicna je učenica. Do sada nikada nije imala ni jedne cetvprke. Imala je uvijek petice.

Skronma je i nenametljiva djevojka. Rekla mi je da najviše voli cvijece.

Bio sam duže kod Nerminog djede Hadžije, pa se malo oslobodila i rekla mi je da je clan kulturno-umjetnicke sekcije u školi.

U medjuvremenu sam saznao da je Nermina nastupa u programu u Žepi u okviru manifestacije „Moja Žepa 2008“.
Nermina Žigic, kao i mnoge druge Nermine i mnogi drugi Nermini širom svijeta, na najbolji način promoviraju vrijednost mladosti našeg kraja. Dok je mladosti naše bice i našeg kraja. Podržimo našu omladinu! Pomozimo mladosti da iskaže one prave ljudske vrijednosti koje su naslijedili od svojih predaka.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Žigic Nermina
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1