PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Demirovic Suljo i Safija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Demirovic Suljo i Safija   Fri Aug 15, 2008 5:34 pm

Prilog poslao Demirovic Suljo iz Nebraske

Suljo nam je ukratko ispricao svo j zivot sa Safijom

Upoznali se u Rogatici ,Safa isla u srednju skolu ,i od tada nije proslo mnogo cim je zavrsila srednju ja je ukro,zivili u Kosutici do rata ,tu mi je i izrodila djecu ,a sa ratom poceli smo se seljakati od Sarajeva ,preko Olova ,Varesa i skrasili se u Visokom sve do odlaska 2000 u Ameriku.
Zivi se radi se jedino nam nedostaje naseg naroda ,ovdje gdje smo mi nema puno bosanaca pa je i druzenje svedeno na minimum ili moras ici po nekoliko sati .
Sa Suljom sam pricao nekoliko puta .tako da se i poznajemo dok smo bili u Varesu u vojsci,Suljo se raspitivao o puno Zepljaka,Osmu Zimica,Hasana Zimica,Vehida Spiodica i mnoge druge, Suljo je u Varesu (Breziku i Zabrezju) prevozio hranu za vojsku pa mozda ga neki tako prepoznaju
.pitao me i za Mustafu Halilovica (Musu),Musu kaze da se poznaju iz studentskih dana,i da je Musa isao kod njega u Kosuticu dok su se skolovali.

Suljo je ozenjen iz Vratara Guhdiju Safu,sa Safom ima troje djece (od to troje djece dvoje su blizanci(Nermin i Nermina)

U nastavku pogledajte slike:

Safa i Suljo Demirovic

Ovako izgleda priroda zimi u njihovom gradu

Demirovic Nermina kcerka od Sulje i Safe

Mirsad Kulovac i Suljo D.

Safa Demirovic (djev.Guhdija iz Vratara)

Nermina i Nermin Demirovic (blizanci)

Safa i Suljo sa starijim sinom Semirom

Mladji sin na koncertu (Baja pjevao)

Suuljo i Baja

Ova zena rece Suljo da je iz Vratara ili Ribioca zivi u Dakoti

Suljo je obecao da ce biti jos slika uskoro..........
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm

Demirovic Suljo i Safija
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1