PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Monstruozni otac (45) silovao je svoju kćer

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Guest
Gost

KomentarNaslov komentara: Monstruozni otac (45) silovao je svoju kćer   Wed Sep 10, 2008 4:02 pm

Monstruozni otac (45) silovao je svoju kćer Alice B. (21) šest godina.

Ona mu je u tom razdoblju rodila dvoje djece. Policija ga je privela.
- Sve je počelo nevino. Prvo mi je govorio kako sam samo njegova i da me ne namjerava dijeliti s nikim. Dok mi je to govorio, ni u najgoroj noćnoj mori nisam mogla naslututi što me čeka. Nakon svega, on je moj tata, mislila sam - priča Alice B. (21)
Djevojka je odrasla u malom poljskom selu Pasikurowice, gdje je živjela s ocem, majkom Teresom i mlađim bratom Janekom. Bila je, kaže, sretno dijete sve dok nije došlo vrijeme da krene u gimnaziju. Tada je njezin otac odlučio da joj obrazovanje nije potrebno te da mora ostati kod kuće. Nedugo nakon toga silovao ju je prvi put.
- Bila je noć. Došao je do moje sobe, a majci je rekao da ćemo zajedno slušati glazbu. Zatvorio je vrata od sobe i stao iznad mene. Nikada neću zaboraviti njegov smijeh. Rekao mi je: Skidaj se! Nadala sam se da je sve samo šala, ali tada mi je snažno zgrabio ruku i primio me za vrat. Onda je prodro u mene. Sve je bilo krvavo - prisjeća se Alice. Kad je završio, otac je zaprijetio da će ubiti i nju i brata ako progovori što se dogodilo. Ipak, nesretna djevojčica požalila se majci.
- Izazvala sam skandal. Majka se odmah odlučila razvesti. Obećala mi je da će me odvesti daleko od njega, na sigurno. Ali 1/6
Monstrum je dobio tromjesečni pritvor
sve je ostalo samo na riječima. Ubrzo joj je izbio iz glave ideju o razvodu. Od tada je redovito dolazio u moju sobu. Dva do tri puta tjedno - nastavlja Alice i dodaje kako ju je otac često zaključavao u sobu te joj nije davao jesti danima. Postao je sve grublji, a majka ga se bojala. Tri godine poslije, Alice je zatrudnjela. Otac je odlučio da mora roditi, ali da dijete neće zadržati. Kad je došlo vrijeme, odvezao ju je u bolnicu i bio s njom. Odmah nakon porođaja natjerao ju je kući. Dječaka su ostavili u bolnici. Po povratku kući, silovanja su se nastavila. Jedan dan došao je kući i obznanio obitelji da se sele u pokrajinu Podlasie u istočnom dijelu Poljske.
- Tamo sam upoznala svog dečka. Mislila sam da će sav taj pakao završiti uz njegovu pomoć. Činilo mi se da me razumije - kaže Alice. No, kad je otac saznao za dečka, poludio je. Par je uz pomoć prijatelja pobjegao u Belgiju.
- Otac me je pronašao za nekoliko dana. U ruci je držao sjekiru. Uhvatio me za ruku i odveo doma. Moj dečko nije rekao ni riječ. Više mi se nikada nije javio - kroz suze priča nesretna djevojka. Godine 2007., ponovno je ostala u drugom stanju. Rodila je dječaka, kojeg je morala ostaviti u bolnici u gradu Siemiatycze. Prošli tjedan, u utorak, nešto se slomilo u Alice. Nakon šest godina obratila se policiji.
- Došla sam zajedno s majkom i sve im ispričala. Kad je otac to čuo, pokušao je pobjeći u inozemstvo - rekla je. Policija je uhitila monstruoznog Poljaka, a sud mu je odredio tromjesečni pritvor
.
Na vrh Go down

Monstruozni otac (45) silovao je svoju kćer
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1