PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Obilazak komsija po Bajramu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Obilazak komsija po Bajramu   Thu Oct 02, 2008 4:18 pm

Na Bajram namaz sam krenuo sa Kurtic Hadzom,posle klanjanja Bajram namaza vratili smo sa zajedno do Hadzine kuce ,Hadzo me pozvao na kahvu i rucak ,tada je Suvada otisla sa autom po moju zenu .Tu smo skupa popili bajramsku kahvu i posluzili se svakojakim bajramskim kolacima,nakon kahve smo skupa rucali i dogovorili se da zajedno obidjemo nase Zepljake i ostale komsije.Prvo smo obisli Hadzinu sesstru i zeta ,odatle smo krenuli prema doktoru Sulejmanovic Ejubu od Ejuba posli smo do Spiodic Ferida ali nije bio kuci ,odatle smo krenuli do naseg Zepljaka Kulovac Edhema,od Edhema do Dzebo Salke tu smo zatekli nekoliko nasih Zepljaka i sa njima lijepo poiglenisali ,odatle smo krenuli i obisli nekoliko Srebrenicana .

Pogledajte nekoliko slika i video snimak od nasih komsija :

Kod Makas Lutve i Nurke

Kod dr.Sulejmanovica

Kod Kulovac Edhema

Kod Dzebo Salke smo nasli porodice Mujkic Hasiba i Avdic Fadila

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Re: Obilazak komsija po Bajramu   Tue Oct 07, 2008 4:15 pm

Admin

Posto smo Vam bili ostali duzni video koji smo imali snimljen na Bajramu kod Salke Dzebe evo mozete pogledati ispod komentara u prilogu.....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1