PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Naša sela

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
sulejman

Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

KomentarNaslov komentara: Naša sela   Fri Oct 17, 2008 1:36 pm

LAZE, MANDRE, VRTAČE

Laze su prije posljednjeg rata imale 35 kuća. Sada je napravljeno 18 novih kuća. Na Lazama stalno boravi 7 porodica. Sada su dobili struju, pa će vjerovatno biti više stanovnika. Na Manrama nije napravljena ni jedna kuća. Na Staroj opštini i Vrtačama napravljena je po jedna kuća.

Pogledajte nekoliko fotografija.

Hamdo, evo pokušaću i tebi djelimično ispuniti želju. Imam starije fotografije. Malo pogledaj, dok ne odem u zavičaj pa će biti i friških vijesti i taze slika.

Moram ti reći da sam ostario i da se teško odlučujem na putovanje. Jeste to zadovoljstvo, ali je i napor. I ja sam daleko od zavičaja, ja živim u Bihaću.

[img][/img]

Sabriju Čolića Rođu, dobro poznajem, pa sam prvo navratio kod njega.

[img][/img]

[img][/img]

Fatku Čolić Dobro poznajem. Bilo je lijepo sa njom razgovarati. Nije se protivila, pa sam napravio više fotografija.

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Abid Ćesko me lijepo primio. Pokazao mi je sve što je uspio napraviti. Bio je to lijep i drag razgovor.

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Na Mandre se nije niko vratio. Nema ni jedne nove kuće.

[img][/img]

Kod Stare opštine je lijepo uređeno imanje braće Muje i Halila Ćeske. Čuo sam da je jedan od njih je umro.

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

Vrtače izgledaju sablasno, tužno.

[img][/img]

Sa lijepog puta se ne vidi nijedna nova kuća u Vrtačama.

[img][/img]

Na povratku sam navratio do lijepe kuce Fikreta Zulfića u Vrtačama.

[img][/img]

[img][/img]

Eto, Hamdo, za sada toliko. Nadam se da ćeš biti zadovoljan.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Naša sela
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1