PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

11.07.2009.god SREBRENICA Potočari

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
zimic

Broj postova : 11
Registration date : 2008-07-16

KomentarNaslov komentara: 11.07.2009.god SREBRENICA Potočari   Mon Jul 13, 2009 12:41 pm

11.07.2009.godine SREBRENICA--Potočari

11.07.1995.godine na putu smrti od Srebrenice od Tuzle od ukupnog broja poginulih broj mojih rođaka od prvog do petog koljena prelazi broj 500. Iz vjerskog i svijetskog pogleda dužan sam prisustvovati svakoj dženazi u Potočarima što i ovog 11.jula činim. Proučim Fatihu svima a onda obiđem mezare svih mojih rođaka koje na žalost neke nisam imao priliku nikad upoznati za života. Sa nekim rođacima sam se upoznao u momentu poslednjeg rastanka sa svojim najmilijim što je bio jeziv prizor koji će ostati duboko urezan u mom srcu. Jedan od takvih je i ovog 11.07. kada tečić mog oca rahmetli Bajro Halilović iz Bektića ukopava svog drugog sina Ibru koji je nosio broj tabuta 408. Drugi moj rođak kojem sam prisustvovao ukopu je Rešid Brgulja sa brojem tabuta 140.
U nastavku pogledajte slike iz memorijalnog centra Potočari Srebrenica

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

11.07.2009.god SREBRENICA Potočari
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1