PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

KOŠUTICA KOD SOKOLCA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
hadzi Nazif

Broj postova : 112
Registration date : 2009-07-31

KomentarNaslov komentara: KOŠUTICA KOD SOKOLCA   Fri Aug 21, 2009 5:42 pm

SELO KOŠUTICA

Na putu od Sarajeva prema Žepi tačnije između Sokolca i Han-Pijeska sa lijeve strane nalazi se selo Košutica. Košutica je smještena u pristranku velikog polja koje nazvaše Luburić polje a nekad za vrijeme Austrije zvalo se Bandino polje. U selu se nalazi džamija koja je bila uništena u proteklom ratu. Nedavno je obnovljena a otvorio je hadžija Galib Hadžić.

U nastavku pogledajte nekoliko slika:

Mahsuz selam za CAREVICA iz Košutice
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sulejman

Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

KomentarNaslov komentara: Cestitka profesoru hadzi Nazifu   Sat Aug 22, 2009 12:30 am

Cestitam ti Nazife na ovom prilogu.

Bio sam prisutan na otvoru dzamije u Kosutici, pa se nadam da nije na odmet da prilozim nekoliko fotografija sa tog lijepog dogadjaja.

Raduje me da sam tada upoznao hadzi Galiba Hadzica. Dok je bio okruzen mnogim gostima koji su mu cestitali na ovako lijepom i golemom hajru, on je kratko prokomentarisao:
- Ostvario sam sve sto sam zelio u zivotu.

Dazamija je zaista lijepa.

Otvor dzamije u Kosutici je dogadjaj koji nikada necu zaboraviti.

To je bio dogadjaj koji mi je povratio snagu i povjerenje u nas narod.

Sve me toga dana odusevljavalo. Pripremljeni program je bio veoma prikladan i na visokom nivou.

U programu su učestvovali svi prisutni, sto me posebno odusevilo.

Nisam nikada vidio da se na tako jednostavan nacin docekaju svi gosti. Svako je imao priliku da jede i popije sta je htio, naravno sve besplatno.

Citavo vrijeme se osjecao nekakav ponos i odusevljenje.

Nije proslo bez opsteg veselja i kola.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

KOŠUTICA KOD SOKOLCA
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1