PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

POSJETA HADŽIJI MEHMEDU TABAKOVIĆU U SLAPU

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
hadzi Nazif

Broj postova : 112
Registration date : 2009-07-31

KomentarNaslov komentara: POSJETA HADŽIJI MEHMEDU TABAKOVIĆU U SLAPU   Mon Oct 12, 2009 4:41 pm

POSJETA RODITELJIMA ZLATNOG LJILJANA SABRIJE TABAKOVIĆA

Nakon otkivanja spomen obilježja rahmetli Sabriji Tabakoviću na Jeliku odlučih da sa svojom hanumom provozam do Slapa kako bi posjetio roditelje mog ratnog prijatelja. Po dolasku u Slap odmah su nas počastili suhim šljivama i orasima iz Slapa. U posjeti hadžiji bili su djeca i unučadi rahmetli Mustafe Vilića meni dragog čovjeka i tetka. Svi smo zajednički posjetili mezare rahm. Sabrije Tabakovića i rahm. Mustafe Vilića proučili Fatihu a potom spustili do Drine. Posebno zadovoljstvo mi je bilo kada je hadžija izrazio želju da nas čamcem provoza po jezeru, pa sam zaključio da je hadžija još dobrog zdravlja i kuveta.

Pogledajte nekoliko slika iz Slapa:

Proučimo Fatihe šehidima naše Žepe i Bosne i Hercegovine. El-Fatiaha
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

POSJETA HADŽIJI MEHMEDU TABAKOVIĆU U SLAPU
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1