PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

DŽENAZA REŠIDU BRGULJI

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
hadzi Nazif

Broj postova : 112
Registration date : 2009-07-31

KomentarNaslov komentara: DŽENAZA REŠIDU BRGULJI   Fri Dec 25, 2009 4:57 pm

PREKO VIŠE OD 500 MOJIH ROĐAKA JE POKOPANO U POTOČARIMA

Dana 11.07.2009.godine u Memorijalnom kompleksu Potočari pokopan je moj rođak Rešid Brgulja rođen na Borovcu u Žepi, i kao prognanik se našao u Srebrenici 1995.godine. Starac u poodmaklim godinama nije ni slutio da će nekom smetati samo što je musliman jer je samo zato likvidiran u julu 1995. Više od 500 mojih rođaka od prvog do petog koljena je likvidirano u Srebreničkoj dolini smrti samo i samo i samo što su muslimani. Taj projekat je četnicima odobrila međunarodna zajednica tzv "Produžena ruka četnika"
Sebi sam dao u obavezu da ću za života svakog 11.jula posjetiti Srebrenicu pručiti Fatihu, i uputiti molbu Uzvišenom Allahu dž.š. da kazna stigne zločince kako one koji su direktno ubijali tako i one koji su indirektno saučestvovali u tom žločinu.

Pogledajte slike sa dženaze Rešida Brgulje.

EL Fatiha
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

DŽENAZA REŠIDU BRGULJI
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1