PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Suada Tabakovic

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Suada Tabakovic   Sun Jan 10, 2010 9:27 pm

SUADA TABAKOVIC

Suada Tabakovic rodjena 13.10.1993 u Hrasnici.Roditelji Adil i Fahrija Tabakovic.Imam tri brata Dino Senadin ,Suad.Karate treniram nekih 9 godina u jednom od najuspjesnijih klubova u Bosni i Hercegovini u karate klub Champion.Treneri ovog kluba su Denis Muhovic i Dino Tabakovic.

Denis Muhovis prvak evrope 2002,godine i Dino koji je osvajac bronzane medalje.Idem u 4 .gimnaziju na Ilidzi,odlicna sam ucenica .Vec 3 godine sam clan reprezentacije Bosne i Hercegovine.

2007 sam na drzavnom prvenstvu u Srebreniku u kategoriji pionirke u kategoriji -50 kg,osvojila 3 mjesto.Zatim 2008 u pionikrsoj kategoriji -55 osovojila 1.mjesto i omogucila sebi odlazak na balkansko prvenstvo.Na balkanskom prvenstvu odrzanom u Kragujevcu osvojila sam 2 mjesto,u finalu sam iygubila od reprezentativke Bugarske.

Krajem 2008 u kadetskoj konkurenciji u kategoriji -54 osvojila sam 1.mjesto i sebi osigurala odlazak na Evropsko prvenstvo.Evropsko prvenstvo bilo je u Parizu,gdje sam u 3 kolu izgubila od Njemice.

Evropsko prvenstvo bilo je u Parizu,gdje sam u 3 kolu izgubila od Njemice.Nakon toga u juniorskoj konkurenicij -48 kg osvojila sam 1.mjesto.Isla sam na mediteransko prvenstvo u Podgoricu gdje nazalost nisam osvojila medalju.

Zatim su bile pripreme u Mostaru ya svjetsko prvenstvo.Tu sam osvojila 1.mjesto savladavsi repreyentativke Srbije,Hrvatske i Crne gore.Nazalost u Maroko na svjetsko prvenstvo nisamo isli iz finansijskih razloga.09.01.2010 odrzano je takmicenje u Samoboru.Ucestvovalo je oko 20 zemalja.Tu sam u savladala protivnice i osvojila 1.mjesto.

Prvi mec sam radila s crnogorkom ,zatim s srpkinjoom za ulazak za finale radila sam s Italijankom.I finale s sprkinjom.Pored toga su su razne medalje s medjunarodnih,domacih turnira.

2008.godine sam proglasena najperspektivnijom sportiskonjim Kantona Srajevo.Takodje moj brat blizanac Suad tabakovic je veoma uspjesan takmicar .4 puta je bio prvak Bosne i Hercegovine.2007 godine ucestvovao je na balkanskom prvenstvu u Bukurestu,nayalost nije uspio osvojiti medalju.

2008 godine na balkanskom u Karagujevcu osvojio je 1. mjesto.Zatim na Mediteranskom prvenstvu u Podgprici je osvojio 3.mjesto.Osvajac je mnogobrojinh medalja.Takodje ide u 4 gimnaziju.Oboje imamo smedji pojas,Ako Bog da ove godine cemo polagati za crni pojas.Klub u kome treniramo je najuspjesniji u Bih>Broji preko 3 clanova.Ne znam mogu li ga nazvati klubom to je ustvari porodica.Pored uopbicajnih treninga organizujemo razne seminare.Tako preko ljeta idemo u Kupare,gdje se druzimo i treniramo.Naravno ljetos smo bili u Zepi,u Slapu.Preko zime idemo na Vlasic,Igman.Sve te male sitnice odvajaju nas od ostalih i koracamo jace prema uspjehu.Takodje volim da pisem i nadam se da cu u skorije vrijeme objaviti knjigu Ako Bog da.

Tekst napisala Suada T.

POZELIMO NASOJ MLADOJ ZEPKI JOS MNOGO USPJEHA I MEDALJA I DA JEDNOG DANA POSTANE SVJETSKI PRVAK U KARATEU.......
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm

Suada Tabakovic
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1