PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Rosa Lazarevic

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Rosa Lazarevic   Sun Feb 14, 2010 5:35 pm

Akcija koju treba pomoci i ucestvovati
Dragi Zepljci i svi mi Rosini ucenici,bilo bi fino ispuniti zelju nasoj uciteljici sa kojom je zaduzila cijelu Zepu i njeno stanovnistvo a posebno komsije Kulovce da joj bar vratimo kosti u Zepu jer uvjek joj je bila zelja da se ukopa u Zepi ako umre...to nas nebi puno kostalo a u ucinili bi lijep gest za nas i za nasu... Zepu......to nas nebi puno ... više kostalo..sa jednom malom donacijom od 5 dolara pa navise koliko se se kome srce otvori........Ako ste za tu sam da podrzimo ovu akciju pridruzite mi se.......pa cemo onda kontaktirati vlasti u Zepi....svima hvala ucestvovali ili ne a bogami izvela je puno generacija i generacija ima nas masala nebi osjetili da to sve uradimo.......

Zamolio bi urednike Zepskih stranica da ovaj prilog objave na svojim stranicama

Nasa uciteljica Rosa Lazarevic

Svi koju budu zainteresovani bice naknadno obavjesteni o svemu a sad se mozete javljati na e-mail hzimic@gmail.com
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm

Rosa Lazarevic
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1