PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Svadba

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: Svadba   Fri Feb 26, 2010 5:13 pm

Svadba Ibre Cavcica i Sdine Pilav

Sa malim zakasnjem moci ce te pogledati nekoliko slika od naseg komsije sa njegove svadbe.Ibro i Sedina su sklopili brak 30 janaura u Pinellas parku Florida gdje su i nastanjeni.Njihovoj svecanosti je prisustvovalo preko 200 gostiju i svatova.Ibro je sin od Naseg Salke Cavcic i Sade Cavcic rodj.Avdic, iz Cavcica a Sedina kcerka od Ibrahima i Ramize Pilav iz Prozora

Slijedi nekoliko slika:

Zibija i Ibro ( sestra i brat)

Babo i majka od mlade

Ibrin amidza Semso ,stari svat Fadil Avdic i Ibrin babo Salko Cavcic

Makas Eldin i Safa Z.

Nurka Makas rodj.Kurtic,Samir Zimic,Eldin Makas i Safa Z.

Ibrahim Pilav, Ramiza Pilav,Sedina Cavcic (Pilav),Ibro Cavcic,Sada Cavcic i Salko Cavcic...
tj. mladanci sa roditeljima..

Navratite opet mozda bude jos slika

Admin: komentar modifikovan dana: Mon Mar 01, 2010 9:20 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm
sulejman

Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

KomentarNaslov komentara: sulejman   Mon Mar 01, 2010 10:56 am

Gledam ovaj prilog dok pijem jutarnju kafu. Osjećam da će mi cijeli dan biti lijep. Vidjeti ovako lijepe slike naših ljudi je zaista veliko ohrabrenje. Doda li se tome i razlog njihovog okupljanja i slavlja, onda se ta radost još više povećava.
Želim vam dragi rođaci i komšije svaku sreću u dalekom svijetu! Želim vam još ovakvih radosnih okupljanja. Ne sumnjam da je prošlo sve u najboljem redu jer vidim da je stari svat moj dragi Fadil. Tebi fadile, ali i svima čestitam i neka vam je sretno.

Sulejman
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sulejman

Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

KomentarNaslov komentara: sulejman   Mon Mar 01, 2010 11:03 am

Znak da sam se potpuno oduševio kada sam vidio ove slike je i to da sam zaboravio ono osnovno. Oprostite!

[b]MLADENCIMA ŽELIM DA IM SE ZVIJEZDE PODUDARE

Želim mladencima puno sreće u životu. Raduje me da je Sada doživjela da sina oženi. Čestitam ti Sado.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Svadba   Today at 7:56 am

Na vrh Go down

Svadba
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1