PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

HADZIJA HAMDIJA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj postova : 355
Registration date : 2008-05-28

KomentarNaslov komentara: HADZIJA HAMDIJA   Wed Nov 24, 2010 7:06 pm

HADZIJA HAMDIJA KARGA

Hadzi Hamdija Karga je rodjen u Vrataru-Zepa 1949 godine osnovnu skolu pohadjao u Vrataru i Zepi,kasnije posto nije mogao naci zaposlenje u svojoj regiji odlazi u susjednu republiku Hrvatsku grad Pulu,nalazi posao,kasnije dolazi zenidba, opet dolazi u svoj kraj da bi se ozenio i upoznaje svoju izabranicu Zibiju Zimic kcerku Age i Behije Zimic r.h. iz Purtica.Tokom svog braka ziveci u Puli dobivaju tri kcerke Fatima,Sabina i Medina koje se sretno udaju i osnivaju svoje porodice taka da Hadzi Hamdija i Hadzinica Zibijka imaju sedmoro unucadi..

Nakon izlaska u penziju Hamdije odlucuje da obavi Hadz,petu islamsku doznost,pa je tako ove godine i to uspio sa hajrom i hairli obaviti..

Hadzi Hamdija svojim trudom i zalaganjem obavljajuci islamske obavaze ,sad obavlja duznos mutevelije u Dzamiji u Puli..

Hadzi Hamdija je obavio Hadzsa putovanjem Od 09.11.2010god do 21.11.2010 godine.

Zepa svake godine dobije po nekoliko Hadzija,a ove godine im se pridruzio i nas dragi komsija Hadzi Hamdija...

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://purtici.myrealboard.com/portal.htm
sulejman

Broj postova : 81
Registration date : 2008-07-27

KomentarNaslov komentara: Re: HADZIJA HAMDIJA   Wed Dec 08, 2010 12:56 am

Čestitam hadži Hamdiji na obavljenom Hadžu. Posebno sam impresioniran njegovom brigom oko odjoja djece. Njegovoj supruzi Zibiji, a mojoj rodici sa obje strane takođe čestitke. Da budete zdravi i veseli puno godina.
Ponosim se sa vama što ste iz rodnog kraja ponijeli ono što je vrijedno i što se poštuje, bez obzira gdje bili.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Amo

Broj postova : 7
Registration date : 2010-09-16

KomentarNaslov komentara: Re: HADZIJA HAMDIJA   Mon Jun 11, 2012 3:01 am

Selam alejkum

Moželi mi neko napisati ko je ovo sve na slikama. Znam Hamdiju i Zibiju. Na četvrtoj sliki je Sabina. Ostale neznam.

Hvala
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: HADZIJA HAMDIJA   Today at 6:33 pm

Na vrh Go down

HADZIJA HAMDIJA
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1