PURTICI

Z E P A

PortalPortal  HomeHome  GalleryGallery  CalendarCalendar  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

PUT DO PURTIĆA I NAZAD

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
hadzi Nazif

Broj postova : 112
Registration date : 2009-07-31

KomentarNaslov komentara: PUT DO PURTIĆA I NAZAD   Tue Feb 07, 2012 10:27 pm

PUT DO PURTIĆA I NAZAD

Uz sugrstiju famelije i prijatelja da ne krećem za Purtiće zbog visokog snijega i najavljenog nevremena ja ipak odlučujem krenuti na put. Prije svega duga prema Alahu dž.š., klanjati dženazu r. Edhemu Zimiću i obići fameliju. Po polazku iz Sarajeva naziralo se nevrijeme ali prelazkom Romanije počelo je sunce progrijavati i prestanak snijega. Od Han Pijeska do Rize prije mene prošlo je samo jedno auto visina novog snijega sa nanosima 20-40 cm. A od Rize do Purtića visina novog snijega oko 10-15 cm ja sam prvi progazio. U Budučinom potoku morao sam staviti lance. Po dolasku u Purtiće obišao sam Ramiza i Sulju Zimića. Poslije dženaze posjetio sam Mustafu Mehmedovića tzv buru babu od Alije Blatnjaka.

Pogledajte slike putovanja......

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

PUT DO PURTIĆA I NAZAD
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1